Canlı Maç Sonuçları 1.1 APK

Canlı Maç Sonuçları
  • Version: 1.1
  • File size: 2.33MB
  • Requires: Android 4.0.3+
  • Package Name: com.denzycanlisonuc
  • Developer: DNZY Software
  • Category: Sports
  • Updated: November 09, 2016
  • Price: Free
  • Rate 3.8 stars – based on 96 reviews

Canlı Maç Sonuçları Descriptions

Eğer maç skorlarını canlı olarak takip etmek istiyorsanız bu program tam size göre. Oynamış olduğunuz maçları veya merak etmiş olduğunuz maçları bu program sayesinde saniye saniyesine canlı olarak takip edebilirsiniz. Programın içerisinde hem futbol hem basketbol maçları bulunmaktadır ve bütün maçlar en doğru şekilde sizlere yansıtılmaktadır.

Özellikler:

Futbol canlı skor ve maç sonuçları
Basketbol canlı skor ve maç sonuçları
En hızlı ve en doğru canlı sonuçlar
Bütün Liglerin canlı sonuçları:
İngiltere Ligi - Premier League
Spor Toto Süper Lig
İtalya Ligi - Serie A
İspanya Ligi - Liga BBVA
Fransa Ligi - Ligue 1
Almanya Ligi - Bundesliga
Eredivisie - Hollanda
Dünya kupası , Avrupa Kupası , Şampiyonlar Ligi , Avrupa Ligi olmak üzere diğer bütün ligler ve turnuvaların canlı maç ve skorları programımız içerisinde yer almaktadır.

Program içerisinde ki canlı skor verileri anlaşmalı olarak www.mackolik.com ve www.macsonuclari.net'den sağlanmaktadır.Programımızla ilgili diğer kullanım koşulları ve lisansları görmek için program içerisinde telefonunuzun menü tuşuna basın ve program içerisinde açılan pencerede lisans - kullanım koşulları sayfasına gidin.

If you want to follow live match scores, this program is for you. Have played the game or have wondered second of the match thanks to this program you can follow them. The program is available in both football and basketball matches and all matches are reflected to you in the most accurate way.

Features:

Football live scores and match results
Basketball live scores and match results
The fastest and most accurate live results
All League live results:
England League - Premier League
Spor Toto Super League
League Italy - Serie A
Spanish League - Liga BBVA
League France - Ligue 1
Bundesliga - Bundesliga
Eredivisie - Netherlands
World Cup, European Cup, Champions League, Europa League, including live match of all other leagues and tournaments, and scores are included in our program.

Under the program live score data as negotiated www.mackolik.co and www.macsonuclari.net from sağlanmaktadır.programı about our other terms of use and license the program to see inside the phone's menu button and in the program in the window license - conditions of use, go to.

Show More

List Version