Chippin
  • Version: 1.0.44
  • File size: 21.91MB
  • Requires: Android 4.4W+
  • Package Name: com.tani.chippin
  • Developer: Tanı
  • Category: Shopping
  • Updated: September 07, 2017
  • Price: Free
  • Rate 3.6 stars – based on 629 reviews

Chippin Descriptions

Chippin’i Yükle
Uygulamayı telefonuna indirir indirmez bilgilerini girerek Chippin’e üye olabilirsin. Dilersen Facebook hesabını kullanarak üye olma işlemini hızlandırabilirsin.

Hayallerini Seç ve Bizimle Paylaş!
Chippinlerini kullanman için bazı ürün ve deneyim önerileri sunuyoruz. Hayalindeki ürünü ya da deneyimi öneriler arasında göremediysen, sen de bize öneride bulunabilirsin.

Fiş Gönder, Marka Öner
Chippin’de bulamadığın bir marka mı var? Sorun değil. Uygulama içinde “Yeni Marka Öner” menüsüne girip alışverişlerine ait fişlerin fotoğrafını çek, istediğin o markayı Chippin’in kazandıran dünyasına dahil edelim.

Alışveriş Yap, Kazan, Biriktir!
Hayallerini destekleyen markalardan yapacağın her alışverişte, ödediğin tutarın bir kısmını Chippin olarak geri kazanırsın. Biriken Chippinler'i hayallerine ulaşmak için biriktirebilir ya da geri ödeme talebinde bulunarak tanımladığın banka hesabına nakit olarak aktarabilirsin.

Mobil Ödeme Yap
Chippin kazanmak için, alışverişlerinde ödemelerini uygulama üzerinden yapmalısın. Bunun için "Hemen Öde" bölümündeki Chippin numaranı kullanman yeterli. Ama öncesinde en az bir kredi kartını uygulamaya tanıtırsan alışverişlerin hem hızlanır, hem de daha güvenli hale gelir.

Sevdiklerinle Destekleş
Hayallerinize giden yolda ailenle ya da arkadaşlarınla birbirinize destek olmak istiyorsanız, onları da Chippin’e davet etmekte özgürsün. Biriken Chippinlerini paylaşarak onlara destek olabilir ve onlardan Chippin desteği alabilirsin.
Daha detaylı bilgi için: www.chippin.com

Chipper Download
Download the app by entering the information in the phone can not download you can subscribe to the chipper. You can speed up the process if you wish to become a member using your Facebook account.

Choose your dreams and share with us!
We offer some suggestions for the use of the product and experience chipper. If you see or experience in product recommendations in your dream, you may also send us your suggestions.

Post plug, Brand Submit
Is there a brand you can not find the chipper? No problem. Application of "New Brand suggest" menu to enter the shopping to take photos of chips, including the world-saving Let Chipper brand that you want.

Shopping done, Kazan, Accumulate!
Each of the brands that support the dreams of shopping you do, you win back a portion of the amount you pay as Chipper. Accumulating can accumulate to reach Chippinler dreams or bank account you can transfer request identifies bulunarak refund in cash.

Make Mobile Payments
Chipper to win, you have to pay through the application of shopping. Just click the "Pay Now" section just use the number in the Chipper. But before you introduce at least one credit card applications and accelerates the exchange becomes both safer.

Supports with what you love
If you want to support your family on the path to your dreams or your friends to each other, you are free to invite them to the chipper. Accumulating share their Chipper Chipper can support them and they can get the support.
For further information: My www.chippin.co

What's New in 1.0.44

Genel performans iyileştirmeleri ve küçük hata düzeltmeleri yapıldı.

List Versions